بلوک هبلکس

بلوک سبک هبلکس چیست

بلوک سبک هبلکس چیست

بلوک هبلکس تهران نوع جدیدی از بتن متخلخل سبک است که در ساختمان سازی به کار می‌رود. بلوک هبلکس تهران مقاومت فشاری بالا و وزن کمی دارد. بلوک هبلکس تهران برای لوله کشی و سیم کشی ساختمان گزینه مناسبی است، زیرا بلوک هبلکس تهران را به راحتی می‌توان اره کرد و میخ به راحتی در ان کوبیده می‌شود.
- بلوک هبلکس تهران در مقابل آتش مقاوم است، و در مقابل حرارت و صدا عایق است. در صورت استفاده از بلوک هبلکس ورامین در ساختمان، با توجه به مقررات جدید ساختمان سازی، نیازی به استفاده از عایق‌های دیگر نیست.
- تکنولوژی بتن سبک یکی از تکنولوژی‌های جدید در تولید مصالح ساختمانی است که دارای مزیت‌های فراوانی در جهت افزایش بهره‌وری در فرایند احداث بناهای مدرن به نسبت مصالح سنتی است.
- با توجه به ابعاد بلوک هبلکس تهران و سبکی و راحتی نصب بلوک‌ سیپورکس در همه ضخامت‌ها، سرعت اجرا نسبت به سایر مصالح به ۳ برابر بالغ می‌گردد.
- بلوک هبلکس تهران بلوک‌های بزرگی دارد. برای چیدن بلوک‌های هبلکس به مهارت ویژه ای نیاز نیست و کارگران ساده نیز می‌توانند، به راحتی بلوک‌های هبلکس را روی همدیگر بچینند. به خاطر وزن پایین، به راحتی توسط کارگران حمل می‌شوند. به خاطر راحتی کار، هزینه کمتری نیز بابت دیوار چینی با بلوک هبلکس تهران به کارگران پرداخت خواهید کرد. ملاتی که برای دیوار چینی با بلوک هبلکس تهران به کار برده می‌شود، سیمان است. اما به نسبت یک دیوار مشابه که با آجر ساخته شده است، ۲۵% سیمان کمتری در دیوار ساخته شده از بلوک هبلکس تهران استفاده می‌شود که تاثیر به سزایی در کاهش هزینه‌های ساخت و ساز دارد.

تاریخ

07 دی 1394

دسته بندی

ابعاد بلوک هبلکس, استفاده از بلوک هبلکس, بتن متخلخل, بلوک هبلکس تهران, سیپورکس, هبلکس, هبلکس ورامین, بتن سبک